Xiaomi | Smart Pet Care Air Purifier EU | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Effective coverage area: 16 27m Particle's Clean Air Delivery Rate (CADR Particle): 230m /h |
| Gross depth (mm) | 268.00 mm |
| Gross height (mm) | 460.00 mm |
| Gross weight | 3.45 kg |
| Gross width (mm) | 268.00 mm |
| Net weight | 2.45 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 52 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 990.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Smart Pet Care Air Purifier EU |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi smart pet care air purifier eu white, bhr9969eu, xiaomi, lemmikloomatarbed





